Чергова сесія в рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»

«Основи екології води. Кращі практики очищення води в країнах-членах ЄС» – під такою назвою відбулась 10 березня 2021 р. чергова сесія у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»  597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE, що реалізується на кафедрі екології ЧНУ імені Петра Могили.

фото 1.jpg

Тему презентувала координаторка Проєкту, професор кафедри екології, доктор педагогічних наук Олена Мітрясова.

фото 2.jpg

З відеоматеріалами теми можна ознайомитись за посиланням.

Учасники Міждисциплінарних Європейських студій мали можливість обговорити такі ключові питання: вода – матриця життя; регіональний аспект водопостачання: історія питання; способи водопідготовки: МКП “Миколаївводоканал”; досвід Польщі і Німеччини щодо очищення стічних вод і водопідготовки.

фото3.jpg

фото 4.jpg

Особливий інтерес в учасників Міждисциплінарних європейських студій з водної безпеки викликало питання водопідготовки та очищення стічних вод у Німеччині.

фото 5.jpg

У продовження обговорення теми учасники сесії поділились досвідом водопостачання в інших містах України.

фото 6.jpg

фото7.jpg

Команда Проєкту висловила надію, що нові знання в галузі безпеки водних ресурсів, здобутті  під час проходження Модуля, стануть новою платформою для подальшої творчої співпраці та сумісних досліджень.