Чергова розробка від студентів Факультету комп’ютерних наук

Щорічно в лютому відбувається другий етап всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук, який включає в себе проведення контрольної роботи для оцінювання навчальних досягнень з предмету (33 бали), захист робіт (47 балів) та заочне оцінювання наукових робіт (20 балів). У захисті робіт, що проходив 7-9 лютого цього року, брали участь кращі школярі міста Миколаєва та області.

Для організації успішного проведення конкурсу студенти Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили Бондаренко Стефанія, Васильковський Данило, Гроза Олена та Недуга Катерина розробили дизайн програми проведення заходу під керівництвом голова журі конкурсу, доцента Воробйової Алли Іванівни. Програма містить розклад проведення конкурсу-захисту робіт, цікаві новини математики та QR-коди для переходу на офіційний сайт Миколаївського територіального відділення МАН України та сторінку Факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили у Facebook.

Студенти також брали участь у проведенні контрольної роботи для оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни – математики, що відбулася 7 лютого на базі Миколаївської школи-інтернату №5, забезпечуючи рівні умови проведення перевірки знань для всіх учасників. Контрольну роботу писали учні 9-11 класів відділень математики, комп’ютерних наук, економіки та технічних наук.

Детальніше про проведення та результати ІІ етапу МАН-2019 можна дізнатися на сайті.