Чергова перемога Могилянки на Студентських Європейских іграх


З 31 липня по 3 серпня 2019 року в м. Загреб, Хорватія тривали Студентські Європейські ігри з єдиноборств.

Студент ЧНУ ім. Петра Могили Віктор Ксенжик брав участь у змаганнях з карате та здобув перемогу в категорії куміте до 75 кг.

Лабузова Марія, студентка 2 курсу Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, здобула срібну медаль у змаганнях з тхеквондо у ваговій категорії 62 кг.

Загалом, у змаганнях взяло участь 1300 учасників з 404 університетів з 36 країн Європи. 66 спортсменів і спортсменок з 42 вищих навчальних закладів виступили в 4 видах спорту: дзюдо, карате, кікбоксинг, тхеквондо ВТФ.

Збірна України стала найкращою у медальному заліку на перших Чемпіонатах Європи з єдиноборств серед студентів і здобула 42 медалі: 16 – золотих; 8 – срібних; 18 – бронзових нагород. Дзюдоїсти завоювали 9 медалей, карате – 6, кікбоксинг – 14, тхеквондо – 13 медалей.

Вітаємо переможців!

 

 

 

 

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …