Чергова перемога Могилянки на Студентських Європейских іграх


З 31 липня по 3 серпня 2019 року в м. Загреб, Хорватія тривали Студентські Європейські ігри з єдиноборств.

Студент ЧНУ ім. Петра Могили Віктор Ксенжик брав участь у змаганнях з карате та здобув перемогу в категорії куміте до 75 кг.

Лабузова Марія, студентка 2 курсу Факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, здобула срібну медаль у змаганнях з тхеквондо у ваговій категорії 62 кг.

Загалом, у змаганнях взяло участь 1300 учасників з 404 університетів з 36 країн Європи. 66 спортсменів і спортсменок з 42 вищих навчальних закладів виступили в 4 видах спорту: дзюдо, карате, кікбоксинг, тхеквондо ВТФ.

Збірна України стала найкращою у медальному заліку на перших Чемпіонатах Європи з єдиноборств серед студентів і здобула 42 медалі: 16 – золотих; 8 – срібних; 18 – бронзових нагород. Дзюдоїсти завоювали 9 медалей, карате – 6, кікбоксинг – 14, тхеквондо – 13 медалей.

Вітаємо переможців!

 

 

 

 

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …