Чергова гостьова лекція для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

25 травня 2023 року відбулась гостьова лекція на тему «Сучаснi тенденції розвитку сільського господарства» для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Спікер – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри ботаніки та захисту рослин Херсонського державного аграрно-економiчного університету Іван Мринський.

Спікер розкрив такі питання, як маркетинг сільськогосподарської продукції та його види, розповів, що маркетинг передбачає комплексний підхід до управління виробництвом та організації господарської діяльності, детально описав його методику, особливості генної інженерії сільськогосподарської продукції.

Іван Мринський розкрив засади використання техніки нового формату: модулів-комбайнів, модулів-оприскувачів, безпілотних тракторів та комбайнів, вказав особливості використання безпілотних літальних апаратів, якими користуються інженери-геодезисти та землевпорядники при аерофотозйомці, відеозйомці, 3D моделюванні, окресливі особливості тепловізійної зйомки, лазерного сканування тощо.

Лектор розповів про завдання, які вирішують сучасні безпілотні системи, пояснив, що таке гідро- та аквапоніка.

Наприкінці зустрічі спікер відповів на питання як від студентів, так і від викладачів. Дякуємо за можливість долучитися до гостьової лекції, адже знання особливостей використання сучасної техніки та БПЛА у землекористуванні сприятимуть поглибленню компетентностей студентами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».