Через гуманізм до миру: Святкування сторіччя Червоного Хреста

У вівторок, 22 травня, ЧНУ ім. Петра Могили мало змогу запросити до святкування сторіччя Червоного Хреста в Україні людей, які мають безпосереднє відношення до цієї дати. Серед таких людей Чорноморський національний університет відвідали волонтери Червоного Хреста в Україні.

За особливу допомогу в діяльності Червоного Хреста в Україні багатьом присутнім  було висловлено подяку та вручено грамоти.

За  тісну співпрацю з Товариством Червоного Хреста було вручено ювілейні монети до сторіччя діяльності Червоного Хреста в Україні.  Серед тих, хто отримав ювілейну монету  – ректор ЧНУ ім. Петра Могили Леонід Клименко.

Захід відвідали поважні гості, зокрема начальник управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації Павло Георгієв, який зазначив, що в нашій області працівники цієї організації більше ніж  7 років допомагають  людям з соціально значимими захворюваннями.

Червоний Хрест – це унікальна міжнародна організація, діяльність якої базується на  принципах гуманності, незалежності, неупередженості, добровільності,   єдності й універсальності. Ці принципи властиві українському Червоному Хресту. Ця організація є важливою не лише в Україні, а й у всьому світі та робить найблагороднішу справу – допомагає людям.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).