Чемпіоном XIII Економічного турніру стали тогорічні переможці – команда «New Deal»

У ЧНУ імені Петра Могили 24-25 вересня проходив XIII Економічний турнір. Відкрили турнір вітальним словом декан факультету економічних наук Олена Філімонова та доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки факультету економічних наук Вікторія Палехова.

1.JPG

2.JPG

Суть турніру – розкрити економічні питання, знайти нестандартні  рішення для сучасних проблем, пов’язаних з економікою, й розширити світогляд. XIII Економічний турнір, зважаючи на ситуацію в країні та світі, пройшов із трохи зміненими правилами. Замість трьох турів (двох півфіналів і фіналу) було всього два етапи без вибування, а переможця визначали за сумою балів за обидві гри. Минулого року до фіналу з усіх команд відбирали всього 4, тоді як цього – така кількість учасників була з самого початку.

3.JPG

4n.JPG

5.JPG

Команди XIII Економічного турніру:

• Dream Team – збірна команда студенток 4-го та 1-го курсів, які вперше випробували свої сили у Економічному турнірі.
  • XY – команда 3-го курсу.
  • Tossing Coin – збірна команда студентів 3-го та 2-го курсів.
  • New Deal – команда 4-го курсу, торішній переможець.

Перемогу цього року здобула команда «New Deal», таким чином ставши першою командою в історії факультету Економічних наук, яка виграла Економічний турнір двічі поспіль.

6.JPG

7.JPG

Оцінювало учасників журі, до складу якого увійшли студенти магістратури, викладачі та успішні випускники факультету, що свого часу були активними гравцями в турнірі. Організатор Економічного турніру та учасниця команди «New Deal», Яна Тараненко зазначає, що етап гри, де відбувається взаємодія між командами та журі, дає чимало корисного для студентів:

«Така організація – це одночасно нетворкінг, корисний досвід і підтримка зв’язків з випускниками».

Нагадаємо, що перший Економічний турнір відбувся 12 років тому з ініціативи доцента кафедри економічної теорії та міжнародної економіки факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили Вікторія Палехової. З того часу змагання проводять кожного року.

Попри те, що Економічний турнір розрахований на економістів, брати участь в ньому може студент будь-якого факультету Могилянки. Прикладом цього є гравці Х Економічного турніру, де до складу команди входили три студенти-економісти та два студенти з факультету комп’ютерних наук.

8.JPG

9.JPG