Чемпіонат по міні-футболу в ЧНУ!

У ЧНУ імені Петра Могили триває весняний чемпіонат із міні-футболу, організований кафедрою спортивних дисциплін факультету фізичного виховання та спорту. Зараз уже завершуються матчі в підгрупах. Попереду очікуються півфінал та фінал змагань, які відбудуться на Центральному міському стадіоні 28 березня з 18.00 до 20.00.

Підтримати спортсменів і поринути в атмосферу дружби і спортивної єдності запрошуються усі шанувальники футболу!

Mini-futbol_1 Mini-futbol_2 Mini-futbol_3 Mini-futbol_4 Mini-futbol_5

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.