Чемпіонат по міні-футболу в ЧНУ!

У ЧНУ імені Петра Могили триває весняний чемпіонат із міні-футболу, організований кафедрою спортивних дисциплін факультету фізичного виховання та спорту. Зараз уже завершуються матчі в підгрупах. Попереду очікуються півфінал та фінал змагань, які відбудуться на Центральному міському стадіоні 28 березня з 18.00 до 20.00.

Підтримати спортсменів і поринути в атмосферу дружби і спортивної єдності запрошуються усі шанувальники футболу!

Mini-futbol_1 Mini-futbol_2 Mini-futbol_3 Mini-futbol_4 Mini-futbol_5

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!