Чемпіонат по міні-футболу в ЧНУ!

У ЧНУ імені Петра Могили триває весняний чемпіонат із міні-футболу, організований кафедрою спортивних дисциплін факультету фізичного виховання та спорту. Зараз уже завершуються матчі в підгрупах. Попереду очікуються півфінал та фінал змагань, які відбудуться на Центральному міському стадіоні 28 березня з 18.00 до 20.00.

Підтримати спортсменів і поринути в атмосферу дружби і спортивної єдності запрошуються усі шанувальники футболу!

Mini-futbol_1 Mini-futbol_2 Mini-futbol_3 Mini-futbol_4 Mini-futbol_5

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77