Чеботар Лариса Дмитрівна


кандидат біологічних наук, доцент
кафедри медичної біології та фізики,
мікробіології, гістології, фізіології та патофізіології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

 

У 1991 році закінчила біолого-хімічний факультет Орехово-Зуєвського педагогічного інституту за спеціальністю «Біологія. Хімія». Спеціальність за дипломом – біологія та хімія. Кваліфікація за дипломом – вчитель біології та хімії.

Кандидат біологічних наук з 2011 року. Дисертацію на тему «Кардіогенні ефекти мелатоніну» захистила 30 жовтня 2010 року у спеціалізованій вченій раді Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського за спеціальністю 03.00.13 фізіологія людини та тварин.

У 2014 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фізіології та біохімії Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Основні етапи педагогічної діяльності

  • 2003-2008 рр. – викладач кафедри біології Миколаївського державного педагогічного університету;
  • 2008-2014 рр. – старший викладач кафедри фізіології та біохімії Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського;
  • 2014-2015 рр. – доцент  кафедри фізіології та біохімії Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського;
  • 2015-2018 рр. – декан Біологічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.
  • З 2019 року доцент кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та  патофізіології Чорноморський національний університет імені Петра Могили.

Чеботар Лариса Дмитрівна була керівником колективного наукового дослідження кафедри за темою «Вплив біологічно-активних речовин епіфізу на морфофункціональний стан вісцеральних систем організму тварин».

Має  близько 60 публікацій, частина з яких навчально-методичного характеру.

Наукові інтереси: вивчення стану прооксидантно-антиоксидантної системи організму, вплив мелатоніну на функціональний стан організму та в умовах навантаження стресової ситуації.

Електронна адреса: chebotar69@ukr.net

Телефон: (0512) 76-55-71

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …