Бєлікова Вікторія Вікторівна


старший викладач кафедри обліку і аудиту
факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили

Бєлікова

Освіта та професійний шлях

У 2006 р.  Вікторія Вікторівна закінчила Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили за спеціальністю «Фінанси» та здобула кваліфікацію спеціаліста з фінансів.

У 2010 році вступила до аспірантури Чорноморського державного університету імені Петра Могили.

Стаж педагогічної діяльності – 6 років. Є сертифікованим викладачем програми «1С Підприємство».

Викладає навчальні дисципліни: «1С Підприємство», «Економічний аналіз», «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті».

Коло наукових інтересів: бухгалтерський облік виробничих запасів, автоматизація обліку та аналізу.

Працює над дисертаційним дослідженням на тему:«Облік та контроль виробничих запасів підприємств переробного комплексу в умовах сучасних інформаційних систем».

Має більше 20 наукових праць за фахом у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

 

Контакти:

Електронна адреса: fairytalemaster@gmail.com
Телефон: (0512) 76-55-63

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …