Було-стало: Актова зала ЧНУ ім. Петра Могили

ЧНУ ім. Петра Могили не лише забезпечує якісне навчання студентів, а й дбає про можливості та гідні умови творчого розвитку та відпочинку здобувачів знань. Останні пункти дозволяють студентам відволіктись від навчання, розкрити творчий потенціал, а також зібратися разом, аби весело провести час.

Саме тому в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  пройшов ремонт, під час якого було відремонтовано загальне приміщення зали, сцену та гримерки.

Актова зала ЧНУ ім. Петра Могили – це місце, в якому проходять визначні події для життя студентства та університету загалом. У ній організовують вокальні та хореографічні конкурси, святкові концеaрти, кінопокази, театральні постановки, конкурси Міс та Містер Могилянка, КВН,  фестиваль «Зірки Причорномор’я», Ігри факультетів, університетські збори тощо.

Це ще не остаточний варіант оновленої зали, адже наразі закінчується ремонт гримерок, які забезпечать  належні умови для роботи  артистів, а також планують встановити додаткове освітлення.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77