Було-стало: Актова зала ЧНУ ім. Петра Могили


ЧНУ ім. Петра Могили не лише забезпечує якісне навчання студентів, а й дбає про можливості та гідні умови творчого розвитку та відпочинку здобувачів знань. Останні пункти дозволяють студентам відволіктись від навчання, розкрити творчий потенціал, а також зібратися разом, аби весело провести час.

Саме тому в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  пройшов ремонт, під час якого було відремонтовано загальне приміщення зали, сцену та гримерки.

Актова зала ЧНУ ім. Петра Могили – це місце, в якому проходять визначні події для життя студентства та університету загалом. У ній організовують вокальні та хореографічні конкурси, святкові концеaрти, кінопокази, театральні постановки, конкурси Міс та Містер Могилянка, КВН,  фестиваль «Зірки Причорномор’я», Ігри факультетів, університетські збори тощо.

Це ще не остаточний варіант оновленої зали, адже наразі закінчується ремонт гримерок, які забезпечать  належні умови для роботи  артистів, а також планують встановити додаткове освітлення.

Події та оголошення


квітня
17
У Могилянці відбудеться показ франкомовного кіно

17 квітня о 12:30 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться показ франкомовного кіно для студентів навчальних закладів в рамках відзначення Року французької мови в Україні. Захід реалізується за підтримки управління молодіжної політики спільно з Alliance Française Odessa / Альянс …

квітня
17
Засідання Економічного клубу

Студенти І-ІІ курсів продовжують досліджувати економіку крізь призму актуальних питань сучасності. Саме тому 17 квітня о 15:30 в ауд.10-306 пройде чергове дискусійне засідання Економічного Клубу! Будуть розглянуті такі теми: Дилема моделей поведінки раціонального споживача в супермаркеті та інтернет-магазині. Рівновага інформації …