Було-стало: Актова зала ЧНУ ім. Петра Могили


ЧНУ ім. Петра Могили не лише забезпечує якісне навчання студентів, а й дбає про можливості та гідні умови творчого розвитку та відпочинку здобувачів знань. Останні пункти дозволяють студентам відволіктись від навчання, розкрити творчий потенціал, а також зібратися разом, аби весело провести час.

Саме тому в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  пройшов ремонт, під час якого було відремонтовано загальне приміщення зали, сцену та гримерки.

Актова зала ЧНУ ім. Петра Могили – це місце, в якому проходять визначні події для життя студентства та університету загалом. У ній організовують вокальні та хореографічні конкурси, святкові концеaрти, кінопокази, театральні постановки, конкурси Міс та Містер Могилянка, КВН,  фестиваль «Зірки Причорномор’я», Ігри факультетів, університетські збори тощо.

Це ще не остаточний варіант оновленої зали, адже наразі закінчується ремонт гримерок, які забезпечать  належні умови для роботи  артистів, а також планують встановити додаткове освітлення.

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …