Було – стало: 10-ий корпус ЧНУ ім. Петра Могили

Навчання студентів – це процес, який залежить від багатьох чинників. Дехто вважає головним  уміння викладача донести матеріал, дехто – бажання студентів дізнатись щось нове.  Але комфортні умови – це ще один з важливих пунктів хорошого навчання.

Вже зараз завершується ремонт 10-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили. Раніше вказана будівля була гуртожитком  ПТУ №19. Але лише після ліквідації ПТУ у 2001 році та припинення дії договорів усіх орендаторів, університет  отримав змогу зробити там ремонт та облаштувати навчальні аудиторії сучасним обладнанням.

Ремонт розпочався близько року тому з третього поверху і наразі закінчуються останні ремонтні роботи на першому. Тепер у 10-му корпусі розміщуються Навчально-науковий інститут післядипломної освіти, Науковий дослідно-практичний центр мережі інклюзивних інтерактивних осередків, Юридичний факультет, Факультет  економічних наук та Інститут державного управління.