Було – стало: 10-ий корпус ЧНУ ім. Петра Могили

Навчання студентів – це процес, який залежить від багатьох чинників. Дехто вважає головним  уміння викладача донести матеріал, дехто – бажання студентів дізнатись щось нове.  Але комфортні умови – це ще один з важливих пунктів хорошого навчання.

Вже зараз завершується ремонт 10-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили. Раніше вказана будівля була гуртожитком  ПТУ №19. Але лише після ліквідації ПТУ у 2001 році та припинення дії договорів усіх орендаторів, університет  отримав змогу зробити там ремонт та облаштувати навчальні аудиторії сучасним обладнанням.

Ремонт розпочався близько року тому з третього поверху і наразі закінчуються останні ремонтні роботи на першому. Тепер у 10-му корпусі розміщуються Навчально-науковий інститут післядипломної освіти, Науковий дослідно-практичний центр мережі інклюзивних інтерактивних осередків, Юридичний факультет, Факультет  економічних наук та Інститут державного управління.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.