Було – стало: 10-ий корпус ЧНУ ім. Петра Могили

Навчання студентів – це процес, який залежить від багатьох чинників. Дехто вважає головним  уміння викладача донести матеріал, дехто – бажання студентів дізнатись щось нове.  Але комфортні умови – це ще один з важливих пунктів хорошого навчання.

Вже зараз завершується ремонт 10-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили. Раніше вказана будівля була гуртожитком  ПТУ №19. Але лише після ліквідації ПТУ у 2001 році та припинення дії договорів усіх орендаторів, університет  отримав змогу зробити там ремонт та облаштувати навчальні аудиторії сучасним обладнанням.

Ремонт розпочався близько року тому з третього поверху і наразі закінчуються останні ремонтні роботи на першому. Тепер у 10-му корпусі розміщуються Навчально-науковий інститут післядипломної освіти, Науковий дослідно-практичний центр мережі інклюзивних інтерактивних осередків, Юридичний факультет, Факультет  економічних наук та Інститут державного управління.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77