Було – стало: 10-ий корпус ЧНУ ім. Петра Могили

Навчання студентів – це процес, який залежить від багатьох чинників. Дехто вважає головним  уміння викладача донести матеріал, дехто – бажання студентів дізнатись щось нове.  Але комфортні умови – це ще один з важливих пунктів хорошого навчання.

Вже зараз завершується ремонт 10-го корпусу ЧНУ ім. Петра Могили. Раніше вказана будівля була гуртожитком  ПТУ №19. Але лише після ліквідації ПТУ у 2001 році та припинення дії договорів усіх орендаторів, університет  отримав змогу зробити там ремонт та облаштувати навчальні аудиторії сучасним обладнанням.

Ремонт розпочався близько року тому з третього поверху і наразі закінчуються останні ремонтні роботи на першому. Тепер у 10-му корпусі розміщуються Навчально-науковий інститут післядипломної освіти, Науковий дослідно-практичний центр мережі інклюзивних інтерактивних осередків, Юридичний факультет, Факультет  економічних наук та Інститут державного управління.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).