Бренд «Україна» в рекламі: відеолекція О. В. Пронкевича

23 березня в рамках телевізійного проекту «Суспільний університет» О. В. Пронкевич прочитав відкриту лекцію у відеоформаті. Лекцію слухали викладачі Інституту філології та студенти (148, 246–247, 248 груп).

sF-48AbXHB8

Літературну проекцію поняття бренда «України» в рекламі було представлено в приміщенні малої читальної зали університету. Перший запис телевізійної програми «Суспільний університет» відбувся завдяки телеканалу «Миколаїв.

SWE5O6O6UwE

Тема реклами зацікавила лектора, тому що вона опосередковано поширює ідеї, принципи і цінності, які прагнуть донести до нас. Саме тому вона впливає підсвідомо на споживача. Тема літератури, яка виражає культурні цінності – провідна тема в житті лектора.

О. В. Пронкевич підкреслив, що використання бренда «Україна» в рекламі має народницькі корені, з якими варто сучасним творцям боротися. Питання про бренд «Україна – постмодерна країна? порушує у своїй творчості Лесь Подерев’янський, який іронічно подає своє бачення цього.

«Не сприймати нічого на віру, критично мислити, привчити око помічати речі, на які раніше не звертали увагу», – підсумовуючи наголосив О. В. Пронкевич.

Z7a092SbhLc

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.