Бренд «Україна» в рекламі: відеолекція О. В. Пронкевича

23 березня в рамках телевізійного проекту «Суспільний університет» О. В. Пронкевич прочитав відкриту лекцію у відеоформаті. Лекцію слухали викладачі Інституту філології та студенти (148, 246–247, 248 груп).

sF-48AbXHB8

Літературну проекцію поняття бренда «України» в рекламі було представлено в приміщенні малої читальної зали університету. Перший запис телевізійної програми «Суспільний університет» відбувся завдяки телеканалу «Миколаїв.

SWE5O6O6UwE

Тема реклами зацікавила лектора, тому що вона опосередковано поширює ідеї, принципи і цінності, які прагнуть донести до нас. Саме тому вона впливає підсвідомо на споживача. Тема літератури, яка виражає культурні цінності – провідна тема в житті лектора.

О. В. Пронкевич підкреслив, що використання бренда «Україна» в рекламі має народницькі корені, з якими варто сучасним творцям боротися. Питання про бренд «Україна – постмодерна країна? порушує у своїй творчості Лесь Подерев’янський, який іронічно подає своє бачення цього.

«Не сприймати нічого на віру, критично мислити, привчити око помічати речі, на які раніше не звертали увагу», – підсумовуючи наголосив О. В. Пронкевич.

Z7a092SbhLc