Брейн-ринг на європейську тематику


Вчора, 3 жовтня, студенти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у брейн-рингу на європейську тематику, який організувало Представництво ЄС в Україні. Захід направлений на поглиблення знань про Європейський Союз та євроінтеграцію.

Але не лише такі заходи пов’язують наш університет з Європейським Союзом. Саме в ЧНУ ім. Петра Могили знаходиться Інформаційний центр ЄС в місті Миколаєві, наші науковці беруть участь у дослідницькій програмі Жана Моне, а студенти ЧНУ активно беруть участь у заходах, приурочених до святкування Дня Європи.

На брейн-рингу зустрілись команди Могилянки, які представляли «Міжнародні відносини», «Політологію», «Історію» та «Державне управління». У фіналі маємо такі результати:
1 місце – «ДДТ» («Діти Дональта Туска»)
2 місце – «Political Animals»
3 місце – «Мандрівники»
4 місце – «Соломони»

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …