Брейн-ринг на європейську тематику

Вчора, 3 жовтня, студенти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у брейн-рингу на європейську тематику, який організувало Представництво ЄС в Україні. Захід направлений на поглиблення знань про Європейський Союз та євроінтеграцію.

Але не лише такі заходи пов’язують наш університет з Європейським Союзом. Саме в ЧНУ ім. Петра Могили знаходиться Інформаційний центр ЄС в місті Миколаєві, наші науковці беруть участь у дослідницькій програмі Жана Моне, а студенти ЧНУ активно беруть участь у заходах, приурочених до святкування Дня Європи.

На брейн-рингу зустрілись команди Могилянки, які представляли «Міжнародні відносини», «Політологію», «Історію» та «Державне управління». У фіналі маємо такі результати:
1 місце – «ДДТ» («Діти Дональта Туска»)
2 місце – «Political Animals»
3 місце – «Мандрівники»
4 місце – «Соломони»

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.