Боженко Анна Леонідівна


викладач кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 2012 р. Боженко Анна Леонідівна закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Миколаївська філія) за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

У 2018 р. – закінчила Чорноморський національний університет імені Петра Могили за спеціальністю «Менеджмент», освітня програма – «Якість, стандартизація та сертифікація».

З 2004 р. – працювала провідним фахівцем кафедри техногеної безпеки, пізніше кафедри якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки.

З 2018 р. – провідний фахівець і викладач кафедри екології.

Нагороди та особисті відзнаки

2002 р. – Грамота НаУКМА «За визначні успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті університету».

2013 р. – Грамота ЧДУ ім. П. Могили «За значні досягнення в науково-дослідній діяльності» з нагоди Дня науки.

Коло наукових інтересів: управління якістю, екологічне управління, моніторинг параметрів навколишнього середовища, сталий розвиток.

Контакти:
Електронна адреса: a_bozhenko@i.ua
Google Scholar:

 

 

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили