Боженко Анна Леонідівна


викладач кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 2012 р. Боженко Анна Леонідівна закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Миколаївська філія) за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища».

У 2018 р. – закінчила Чорноморський національний університет імені Петра Могили за спеціальністю «Менеджмент», освітня програма – «Якість, стандартизація та сертифікація».

З 2004 р. – працювала провідним фахівцем кафедри техногеної безпеки, пізніше кафедри якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки.

З 2018 р. – провідний фахівець і викладач кафедри екології.

Нагороди та особисті відзнаки

2002 р. – Грамота НаУКМА «За визначні успіхи в навчанні та активну участь у громадському житті університету».

2013 р. – Грамота ЧДУ ім. П. Могили «За значні досягнення в науково-дослідній діяльності» з нагоди Дня науки.

Коло наукових інтересів: управління якістю, екологічне управління, моніторинг параметрів навколишнього середовища, сталий розвиток.

Контакти:
Електронна адреса: a_bozhenko@i.ua
Google Scholar:

 

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …