Borderland Stories : Про церемонію нагородження премії Landespreis Hochsehullehre 2022 учасникам-представникам Могилянки

22 березня 2023 року відбулася церемонія нагородження премії Landespreis Hochsehullehre 2022 від Міністерства фінансів і науки Саарланду учасникам медіа-дисциплінарного проєкту Borderland Stories (грант фонду EVZ).

Серед нагороджених – координатори та співкоординатори проєкту від Могилянки: доктор філологічних наук, професор кафедри англійської філології Олександр Пронкевич, кандидат філологічних наук, доцент кафедри романо-германської філології та перекладу з німецької  мови Аліна Мозолевська та доктор філософії, старший викладач кафедри англійської філології Світлана Кот.

Привітали колег із нагородою перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Юрій Котляр і т.в.о проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Могилянки Алла Коваль.

Проєкт реалізовувався Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Саарландським університетом (Німеччина) протягом серпня – грудня 2021 року. У ньому брали участь 40 студентів:  студенти  третього курсу факультету філології ЧНУ ім. Петра Могили та студенти п’ятого курсу Університету Саарланду, які сформувались у 9 команд. Усі із них успішно впорались із завданням і представили 10 групових та індивідуальних проєктів, оформлених у вигляді сайтів-лендінгів.

Метою проєкту було популяризувати культурологічні студії в Україні, зробити дослідження публічним, надати студентам незалежності в їхніх дослідженнях і пізнанні складних питань кордонів. Також проєкт сприяв вдосконаленню методики викладання складних дисциплін для студентів.