Бондаренко Олег Володимирович


Викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

У 2013 закінчив Національний університет кораблебудування і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Спорт» та здобув кваліфікацію бакалавра з фізичного виховання та спорту.

У 2014 р. отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Спорт» та здобув кваліфікацію тренера зі спорту, викладача з фізичного виховання.

З 2014 р. працюває на посаді викладача кафедри фізичного виховання факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили. Керує секцією академічного веслування.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

1989 р. – присуджено спортивне звання майстра спорту СРСР з академічного веслування.

Коло наукових інтересів: історія розвитку академічного веслування в Україні, сучасні засоби та методи фізичного виховання студентів, підготовка студентів-спортсменів з академічного веслування.

Контакти:

Профіль у Google Академії
bondarenko.oleg.13.68@gmail.com
(0512) 76-50-78 (Водно-спортивний комплекс ЧНУ)

Події та оголошення


лютого
6
Починаються курси тематичного удосконалення лікарів (на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти)

 Шановні колеги Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, на підставі Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» та постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 302 «Про затвердження Положення про систему …

листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …