Бондаренко Олег Володимирович


Викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

У 2013 закінчив Національний університет кораблебудування і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Спорт» та здобув кваліфікацію бакалавра з фізичного виховання та спорту.

У 2014 р. отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Спорт» та здобув кваліфікацію тренера зі спорту, викладача з фізичного виховання.

З 2014 р. працюває на посаді викладача кафедри фізичного виховання факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили. Керує секцією академічного веслування.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

1989 р. – присуджено спортивне звання майстра спорту СРСР з академічного веслування.

Коло наукових інтересів: історія розвитку академічного веслування в Україні, сучасні засоби та методи фізичного виховання студентів, підготовка студентів-спортсменів з академічного веслування.

Контакти:

Телефон: (0512) 76-50-78 (Водно-спортивний комплекс ЧНУ)

Електронна адреса: bondarenko.oleg.13.68@gmail.com

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету