Бондаренко Олег Володимирович


Викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

У 2013 закінчив Національний університет кораблебудування і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Спорт» та здобув кваліфікацію бакалавра з фізичного виховання та спорту.

У 2014 р. отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Спорт» та здобув кваліфікацію тренера зі спорту, викладача з фізичного виховання.

З 2014 р. працюває на посаді викладача кафедри фізичного виховання факультету фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили. Керує секцією академічного веслування.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

1989 р. – присуджено спортивне звання майстра спорту СРСР з академічного веслування.

Коло наукових інтересів: історія розвитку академічного веслування в Україні, сучасні засоби та методи фізичного виховання студентів, підготовка студентів-спортсменів з академічного веслування.

Контакти:

Профіль у Google Академії
bondarenko.oleg.13.68@gmail.com
(0512) 76-50-78 (Водно-спортивний комплекс ЧНУ)

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …