Богданова Тетяна Євгенівна


Доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики,
кандидат історичних наук

 

Освіта та професійний шлях

У 1994 р. закінчила історичний факультет Миколаївського державного педагогічного інституту (нині – МНУ ім. В.О. Сухомлинського) за спеціальністю «історія». Має посвідчення випускника «Школи молодих політиків і політологів» (1994 р.).

Професійний шлях розпочала вчителем історії у ЗОШ № 31 м. Миколаєва. З 1 вересня 1996 року працює в МФ НаУКМА – МДГУ / ЧДУ /ЧНУ імені Петра Могили викладачем-асистентом кафедри історії та філософії, старшим викладачем кафедри міжнародних відносин та історії, доцентом кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики.

З 2011 р. є вченим секретарем спеціалізованої вченої ради Д 38.053.02 із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук.

2015-2018 рр. – відповідальний секретар редакційної колегії наукового журналу «Наукові праці: науково-методичний журнал» (серія: Історія).

2015-2018 рр. – член журі II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини».

Член Української Асоціації Американістики, Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин.

Автор більше 80 публікацій, 5 навчально-методичних посібників.

Підготувала 2-х кандидатів наук.

 

Захист дисертації

2005 р. – захистила кандидатську дисертацію в Дніпропетровському національному університеті імені Олеся.

 

Нагороди та відзнаки

2005 р. – нагороджена Почесною грамотою Миколаївського міського голови.

2008 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри міжнародних відносин та історії.

2015 р. – нагороджена Почесною грамотою Миколаївського міського голови.

2015 р. – нагороджена Грамотою Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації.

 

Коло наукових інтересів: зовнішня політика США та країн Латинської Америки, міжамериканська система відносин на сучасному етапі, регіональні проблеми міжнародних відносин.

 

Основні курси: «Країнознавство», «Історія країн Сходу», «Актуальні проблеми міжнародних відносин в Африці та Латинській Америці», «Регіональні проблеми міжнародних відносин».

 

Контакти:
Профіль у Google Академії
Телефон: (0512) 76-55-79
Електронна адреса: tetiana.bohdanova@chmnu.edu.uat_bohdanova@ukr.net

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …