Благодійний аукціон: Беріть участь у розіграші автографа Чака Норіса!


У межах лотереї до Дня святого Миколая Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили оголошує онлайн-аукціон СПРАВЖНЬОГО автографа одного з найкращих акторів Голлівуду – Чака Норіса.

Аукціон відбудеться на офіційній сторінці кафедри Соціальної роботи ЧНУ імені Петра Могили в  Іnstagram @chmnu_socwork.

Час проведення: з 19.12.2019 до 23.12.2019 (до 12.00 години дня).

Розіграш проходитиме у коментарях під постом. Стартова ціна лоту – 100 грн. Крок ставки – 20 грн.

Усі зібрані кошти підуть на подарунки для дітей зі шкіл-інтернатів Миколаєва та області.

Акцію проводить Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …