Благодійний ярмарок від студентів-екологів - ЧНУ iм. Петра Могили

Благодійний ярмарок від студентів-екологів

За ініціативи студентів медичного інституту 30 вересня у внутрішньому дворику університету відбувся благодійний ярмарок.
Головною метою заходу було підтримати місцеву зоозахисну організацію «Фенікс», котра об’єднує людей, які переймаються проблемами безпритульних тварин: рятують та лікують їх власним коштом, або за гроші небайдужих людей, перерахованих на особовий рахунок цієї організації. Ліки та їжа для тварин – це великі витрати, непідйомна сума для волонтерів. Тому доводиться брати позики, які тепер треба терміново сплачувати. Студенти-екологи пройнялися цією проблемою і вирішили залучити якомога більше людей до своєї акції.
У результаті, зібрані кошти будуть передані безпосередньо керівникам товариства.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.