Благодійний ярмарок від студентів-екологів

За ініціативи студентів медичного інституту 30 вересня у внутрішньому дворику університету відбувся благодійний ярмарок.
Головною метою заходу було підтримати місцеву зоозахисну організацію «Фенікс», котра об’єднує людей, які переймаються проблемами безпритульних тварин: рятують та лікують їх власним коштом, або за гроші небайдужих людей, перерахованих на особовий рахунок цієї організації. Ліки та їжа для тварин – це великі витрати, непідйомна сума для волонтерів. Тому доводиться брати позики, які тепер треба терміново сплачувати. Студенти-екологи пройнялися цією проблемою і вирішили залучити якомога більше людей до своєї акції.
У результаті, зібрані кошти будуть передані безпосередньо керівникам товариства.

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”