Благодійний ярмарок від студентів-екологів

За ініціативи студентів медичного інституту 30 вересня у внутрішньому дворику університету відбувся благодійний ярмарок.
Головною метою заходу було підтримати місцеву зоозахисну організацію «Фенікс», котра об’єднує людей, які переймаються проблемами безпритульних тварин: рятують та лікують їх власним коштом, або за гроші небайдужих людей, перерахованих на особовий рахунок цієї організації. Ліки та їжа для тварин – це великі витрати, непідйомна сума для волонтерів. Тому доводиться брати позики, які тепер треба терміново сплачувати. Студенти-екологи пройнялися цією проблемою і вирішили залучити якомога більше людей до своєї акції.
У результаті, зібрані кошти будуть передані безпосередньо керівникам товариства.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.