Благодійний ярмарок від студентів-екологів

За ініціативи студентів медичного інституту 30 вересня у внутрішньому дворику університету відбувся благодійний ярмарок.
Головною метою заходу було підтримати місцеву зоозахисну організацію «Фенікс», котра об’єднує людей, які переймаються проблемами безпритульних тварин: рятують та лікують їх власним коштом, або за гроші небайдужих людей, перерахованих на особовий рахунок цієї організації. Ліки та їжа для тварин – це великі витрати, непідйомна сума для волонтерів. Тому доводиться брати позики, які тепер треба терміново сплачувати. Студенти-екологи пройнялися цією проблемою і вирішили залучити якомога більше людей до своєї акції.
У результаті, зібрані кошти будуть передані безпосередньо керівникам товариства.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.