Благодійний ярмарок від студентів-екологів

За ініціативи студентів медичного інституту 30 вересня у внутрішньому дворику університету відбувся благодійний ярмарок.
Головною метою заходу було підтримати місцеву зоозахисну організацію «Фенікс», котра об’єднує людей, які переймаються проблемами безпритульних тварин: рятують та лікують їх власним коштом, або за гроші небайдужих людей, перерахованих на особовий рахунок цієї організації. Ліки та їжа для тварин – це великі витрати, непідйомна сума для волонтерів. Тому доводиться брати позики, які тепер треба терміново сплачувати. Студенти-екологи пройнялися цією проблемою і вирішили залучити якомога більше людей до своєї акції.
У результаті, зібрані кошти будуть передані безпосередньо керівникам товариства.