Благодійна діяльність іноземних студентів медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили


До свята 8 Березня у 2021 році  іноземні студенти Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили організували благодійну акцію на підтримку жінок, хворих на рак молочної залози.

 «Зараз багато людей страждає від раку, це одне з найпоширеніших захворювань. Тому ми вирішили, якщо зможемо допомогти хоча б якійсь людині, це вже буде добре», – розповідає про акцію студентський декан іноземних студентів Говіндан Прітхік.

Коробки для пожертвувань розмістили в головному холі університету. За 5 днів назбирали суму близько 10 тисяч гривень. Отримані кошти планують передати на лікування жінки, хворої на рак.

Такі акції студенти-іноземці влаштовують за підтримки медичного інституту та відділу міжнародних зв’язків ЧНУ імені Петра Могили. Студентський декан Прітхік розповів, що вже має план заходів на поточний рік, в яких братимуть участь іноземні студенти, і зазначив, що в майбутньому точно будуть проводити схожі благодійні акції з таким же посилом, але вже на підтримку людей з іншими захворюваннями.

Говіндан Прітхік

Заступник директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами Ольга Яремчук розповідає, що іноземні студенти-медики постійно знаходять можливості допомагати тим, хто цього потребує:

«Перший раз вони поїхали до дитячого будинку в Лісках буквально через декілька місяців після прибуття в Україну (у 2018 році) на День захисту дітей. У цьому будинку перебувають діти до 5 років. Тоді вони придбали гойдалки на 8 тисяч гривень, фрукти і багато іншого та передали вихованцям закладу».

Зазвичай така діяльність пов’язана з двома святами –  Днем захисту дітей та Днем святого Миколая. Але крім цього у індійських студентів існує звичай на день народження жертвувати кошти від імені іменинника тим, хто потребує допомоги, і таким чином робити подарунок.

 «Відповідно до індійських традицій, жити лише для себе – це трохи егоїстично. Ми віримо, що у житті має бути місце для благодійності. У день свого народження кожен, хто має таке бажання,  допомагає людям. І коли в цей день ми віддамо щось іншим, це найбільше задоволення, яке ми можемо отримати», – розповідає студент Прітхік.

Студентка Сантхошкумар Васантхакумарі Акса розповідала, що хотіла зробити свій день народження особливим, наділити його сенсом, провести його у колі дітей, яким потрібна увага. Саме тому у вересні 2019 року дівчина разом з друзями організувала похід до притулку для неповнолітніх.  Тоді студенти придбали багато фруктів, цукерок та печива для 87 дітей різного віку, а також провели з ними час.

А у вересні 2020 року таку ж благодійну акцію за підтримки медичного інституту зробив студент Варутхараджан Дівакар. Таким чином він привітав своїх друзів, Рамачандран Шрі Варшу та Муругесана Балайогі, з днем народження.

 

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …