Благодійна акція від Волонтерського центру

Благодійна акція Волонтерського центру для допомоги важкохворої мами студентки спеціальності «Соціальна робота»

З ініціативи викладачів кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки та студентів 661 групи, майбутніх магістрів-менеджерів у соціальній сфері, 12 грудня в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили буде проведено благодійну акцію зі збору коштів на лікування важкохворої Дмитришеної Світлани, яка має діагноз панкреонекроз, ускладнення панкреатиту. Вона є мамою студентки 661 групи Катерини Дмитришиної.

Благодійну акцію, яка проходила у формі збору коштів та символічних подарунків від студентів (серця за пожертву), організував Волонтерський центр університету, який з 2018 року є спільним проектом кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління та Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та працевлаштування ЧНУ імені Петра Могили.

Волонтери висловлюють щиру вдячність за допомогу і підтримку всім, хто долучився до цієї акції.

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням по допомогу.
Час йде на хвилини.

Реквізити: Дмитришена Світлана Анатоліївна 5168 7573 6140 0668

Також необхідно багато крові! Здати можна за адресою: провулок Радіо 2. (станція переливання) Кров для Дмитришеної Світлани.

Допоможи! Врятуй життя!

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.