Благодійна акція від Волонтерського центру

Благодійна акція Волонтерського центру для допомоги важкохворої мами студентки спеціальності «Соціальна робота»

З ініціативи викладачів кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки та студентів 661 групи, майбутніх магістрів-менеджерів у соціальній сфері, 12 грудня в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили буде проведено благодійну акцію зі збору коштів на лікування важкохворої Дмитришеної Світлани, яка має діагноз панкреонекроз, ускладнення панкреатиту. Вона є мамою студентки 661 групи Катерини Дмитришиної.

Благодійну акцію, яка проходила у формі збору коштів та символічних подарунків від студентів (серця за пожертву), організував Волонтерський центр університету, який з 2018 року є спільним проектом кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління та Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та працевлаштування ЧНУ імені Петра Могили.

Волонтери висловлюють щиру вдячність за допомогу і підтримку всім, хто долучився до цієї акції.

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням по допомогу.
Час йде на хвилини.

Реквізити: Дмитришена Світлана Анатоліївна 5168 7573 6140 0668

Також необхідно багато крові! Здати можна за адресою: провулок Радіо 2. (станція переливання) Кров для Дмитришеної Світлани.

Допоможи! Врятуй життя!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.