Big Game «Your Start» для учнів 11-х класів від викладачів кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки


 

18 жовтня 2019 року в ЧНУ ім. Петра Могили пройшла Велика профорієнтаційна гра «Your start» для учнів 11-х класів, організована і проведена кафедрою соціальної роботи, управління і педагогіки.

Відкривали Велику гру:

  • проректор ЧНУ ім. Петра Могили Іщенко Наталя Михайлівна
  • директор Департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Єльчієва Оксана Русланівна
  • директор Інституту державного управління Ємельянов Володимир Михайлович
  • завідувач кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили Палагнюк Юліани Вікторівни

Метою проведення Великої гри «Your start» є стимулювання творчого самовдосконалення, ознайомлення з основними психологічними та моральними засадами безпечного перебування в Інтернеті, сприяння професійному самовизначенню та набуттю практичних навичок для різних галузей суспільного життя учнівської молоді.

Участь у  Великій грі «Your start» взяли більше ніж 80 учнів, які представляли загальноосвітні школи м. Миколаєва: ЗОШ №24, ЗОШ №40, ЗОШ № 19, ЗОШ №32, ЗОШ №53, Економічний ліцей №2, ЗОШ-інтернат №3 та ЗОШ №26 м.Миколаїва. Під час заходу учні отримали можливість взяти участь у таких майстер-класах від викладачів кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Інституту державного управління:

–  «Your Вrand» – майстер-клас від к.пед.н. Костєвої Т.Б. передбачав оволодіння практичними навичками побудови власного бренду та просування його у соціальних мережах, впливу на людей за допомогою зовнішнього вигляду та поведінки.

– «Your  Creativity»  – майстер-клас від к.пед.н. Сургової С.Ю. та к.пед.н. Чубука Р.В. надав можливість учням поринути у світ професії соціального працівника, відчути себе «зіркою» цього фаху, розвинути творчість та креативне мислення.

– «Your Opportunity» – майстер-клас від к.іст.н. Малиновської Н.Л. та студентів спеціальності Соціальна робота допоміг учням зорієнтуватись у вступній кампанії 2020 року, визначити пріоритети подальшого професійного розвитку, пов’язаного з можливостями навчання на спеціальності соціальна робота та з подальшим працевлаштуванням в органах державної влади, місцевого самоврядування, громадських та міжнародних організаціях, соціально відповідального бізнесу.

– «Your  Secrets» – майстер-клас від к.пед.н. Полторак Л.Ю. надав можливість учням ознайомитись із: основними соціальними технологіями, якими володіють випускники спеціальності «Соціальна робота»; засобами, які дозволяють впливати на підсвідоме.

– «Your Safety» – майстер-клас від к.пед.н. Сая Д.В. допоміг учням дізнатись про найпоширеніші інтернет-загрози, технології та способи захисту, освоїти основні психологічні та моральні засади безпечного перебування в Інтернеті.

На урочистому закритті гри всіх учасників чекали приємні сюрпризи, а найбільш активні були нагороджені заохочувальними подарунками.

Викладачі кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ ім. Петра Могили вдячні директорам та вчителям шкіл за співпрацю, а  учням за участь у Великій грі «Your start» та бажають подальших успіхів і творчих здобутків!

Більш детальну інформація тут.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).