Big Data School 5.0, власний освітній проєкт компанії Київстар, оголошує новий набір


У 2020 році навчальний проєкт Київстар, Big Data School, святкує свій перший ювілей і вже в п’ятий раз у вересні оголошує про набір студентів на курс. Школа буде цікавою для програмістів, математиків, аналітиків і студентів, «підкованих» в основах машинного навчання, які мають навички програмування на Python або R. Студенти профільних спеціальностей мають унікальну нагоду отримати знання та навички роботи з великими даними.

Участь у проєкті для студентів є безоплатною, адже його мета — спільно з партнерами закласти підвалини для технологічного зростання України, розвитку її науки в новітніх перспективних напрямках знань.

Приймання заявок починається 14 вересня та триватиме до 07 жовтня 2020 року. Після 07 жовтня починаються два етапи тестування, а саме виконання завдання. За результатами тестування обиратимуться студенти на курс навчання. Навчальний курс починається 24 жовтня та триватиме до 12 грудня, а 19 грудня — захист курсових проєктів.

Куратори курсу і проєкту — ідейні натхненники та фахівці в області Big Data, професіонали з багаторічним досвідом роботи в Київстар, а ментори — досвідчені практики зі сфери IT, Data Science і Big Data. Цього року вперше менторами Big Data School є MVP (Most Valuable Professional) – це статус, який присвоює корпорація Microsoft.

У програмі навчання:

Якщо ти зацікавився проєктом Big Data School 5.0 переходь на сайт проєкту та реєструйся для участі!

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут