Бібліотека Лінда Холл, партнер програми Twinning, оголосила конкурс на отримання стипендій на 2024-25 роки!

Стипендії надають фінансову підтримку аспірантам, докторантам і незалежним дослідникам історії науки та суміжних гуманітарних дисциплін для вивчення видатних наукових та інженерних колекцій Бібліотеки. Стипендіати також долучаються до динамічної інтелектуальної спільноти разом зі штатними експертами та науковцями з інших культурних та освітніх установ Канзас-Сіті.

Бібліотека пропонує стипендії на проживання для підтримки досліджень у Канзас-Сіті, а також віртуальні стипендії для науковців, які працюють віддалено, використовуючи ресурси з цифрових колекцій Бібліотеки. В обох випадках кандидати можуть запросити до чотирьох місяців фінансування розміром $3,000 на місяць для докторантів і $4,200 на місяць для аспірантів.

Бібліотека також пропонує кілька стипендій, призначених для конкретних груп дослідників, зокрема:

Стипендія Національного фонду гуманітарних наук (National Endowment for the Humanities) для аспірантів, яка надає дев’ять місяців фінансування проживання ($5,000 на місяць) аспірантам, чиї дослідження стосуються перетину природничих і гуманітарних наук;

Стипендія з історії науки та медицини (History of Science and Medicine Fellowship), що надається у партнерстві з Бібліотекою історії медицини Кленденінга при Медичному центрі Канзаського університету, яка забезпечує один місяць проживання ($3,000 на місяць) докторанту, чиє дослідження вивчає перетин історій науки та медицини;

Стипендія Пірсона в галузі аерокосмічної історії, яка надає до двох місяців фінансування проживання ($4,200 на місяць) аспіранту, який вивчає будь-який аспект аерокосмічної історії;

Президентська стипендія з бібліографії, яка надає до чотирьох місяців фінансування проживання ($4,200 на місяць) аспірантам, чиї дослідження зосереджені на вивченні книг та рукописів як фізичних артефактів;

Стипендія для України, що надається у партнерстві з Університетом Уельсу, яка забезпечує до двох місяців віртуального фінансування ($4,200 на місяць) українському докторанту чи аспіранту, який працює над проектом з історії науки чи гуманітарних наук, що може бути корисним для фондів Бібліотеки.

Всі аплікаційні матеріали мають бути подані не пізніше 19 січня 2024 року.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку “Стипендії” на веб-сайті або напишіть на електронну пошту fellowships@lindahall.org.