Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Юрія Котляра «Сакральний Миколаїв»


Шановні друзі!

В рамках свого проекту «lectorium»

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує

21 січня 2020 року на відкриту лекцію

«Сакральний Миколаїв».

 Лектор: професор, доктор історичних наук Юрій Котляр.

Початок о 14.00.

Локація: 11-й корпус, цокольний поверх, приміщення Філологічної бібліотеки.

            «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів!

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).