Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на лекцію Олександри Філоненко «Witchcraft, або історії про відьом (і трохи про Імболк)»


Шановні друзі!

Проект «lectorium» триває…
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує
31 січня 2020 року на відкриту лекцію від Олександри Філоненко

«Witchcraft, або історії про відьом (і трохи про Імболк)».

Лектор: кандидат  філологічних   наук, викладач кафедри англійської філології, Філоненко Олександра.
Початок: о 14:00.
Локація: 11-й корпус, цокольний поверх, приміщення Філологічної бібліотеки.

Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …