Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу»

14 лютого щороку увесь світ святкує не лише День усіх закоханих, а й Міжнародний день дарування книг – день усвідомлення важливості книг у нашому житті.

Ідея свята — надихати людей у всьому світі дарувати гарні книги та показувати, що книга залишається актуальним подарунком і не втрачає своєї цінності, навіть у вік технологій.

Книги існують століттями, вони були джерелом знань, розваг і натхнення для багатьох поколінь, вони дають можливість втекти від реальності, навчають новому та налагоджують зв’язок зі світом.

Під час повномасштабного вторгнення книга набула особливої актуальності, стала засобом психологічної реабілітації та способом пережити драматичні події.

Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу»

Звертаємось до науковців, співробітників, аспірантів, студентів – до всіх, кому не байдужа доля науки, освіти та культури: подарована Вами література стане відчутним джерелом поповнення бібліотечної колекції та надасть неоціненну допомогу в забезпеченні навчально-виховного процесу та науково-педагогічної діяльності університету.

Дарувати книги завжди приємно: даруєш комусь, а тепло на душі у тебе.

Запрошуємо до участі у акції!