Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили провела інтерактивний захід «Nosce te ipsum!» («Пізнай самого себе»)

До Всеукраїнського дня психолога – 23 квітня – бібліотека ЧНУ імені Петра Могили провела інтерактивний захід «Nosce te ipsum!» («Пізнай самого себе»).

Усі охочі мали змогу ознайомитись із книжковими новинками з психології у фонді бібліотеки, літературою про психологічну допомогу в період війни; про психологічні особливості поведінки людини у соціумі, а також з літературою про цікаву психологію для всіх і кожного.

Студенти, співробітники, викладачі, представники адміністрації університету з задоволенням узяли участь у тестуванні на визначення свого соціотипу – типу мислення та поведінки людини між окремими людьми в сім’ї, у трудовому колективі тощо. «Могилянці» усі різні – «аналітики» і «наставники», «інспектори» і «підприємці», «адміністратори» і «критики», «гуманісти» і «ентузіасти», «шукачі-дослідники» і «майстри». Але разом – успішний університет.

Обираючи ілюстрацію із зображенням емоції, учасники стали співавторами колективної роботи «Емоційний настрій Миколаївської Могилянки». Не зважаючи на тяжкі часи та виклики сьогодення, колектив університету має позитивний оптимістичний настрій.

Приємною «нагородою» могилянцям стало отримання цікавих, позитивних, емоційних слів зі скриньки побажань!

Дякуємо всім за участь та отримані емоції!