Безробіття в молодому віці: співробітники Київської школи економіки презентували результати дослідження

Рівень безробіття серед молоді в Україні нижчий, ніж середній у Євросоюзі. До таких висновків дійшли співробітники Київської школи економіки, які презентували в стінах ЧНУ ім. Петра Могили результати дослідження «EXCEPT». Захід відбувся 3 лютого.

Гостей університету та студентів привітали перший проректор ЧНУ ім. Петpа Могили Олександр Трунов та декан факультету економічних наук Наталія Іщенко.

Розпочався захід із виступу старшого економіста Київської школи економіки Ілони Сологуб, яка розповіла присутнім про політику щодо зайнятості молоді в Україні, та структури, які цим мають займатися.

Власне результати дослідження «EXCEPT» презентувала старша наукова співробітниця Кентського університету Олена Нізалова. За її словами, український ринок праці здається більш сприятливим для молоді, ніж у країнах Євросоюзу: рівень безробіття в Україні нижчий. Однак за цими даними ховається низький рівень участі в ринку праці, нестабільні умови прийому на роботу, довготривала освіта тощо. До того, зарплата молодих українців значно нижча, ніж їхніх ровесників у Європі.

Результати якісного опитування молоді презентувала наукова співробітниця Київського інституту економіки при Київській школі економіки Анна Квіт. Виявляється 50 % молодих українців взагалі не хочуть працювати.

Завершилася зустріч із представниками Київської школи економіки дискусією на тему: «Безробіття в молодому віці: дрібниця чи вирок?».

E1 E2 E3 E4 E5

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.