Безплатні онлайн-курси: Розв’язання кейсів, програмування, медіаграмотність та кар’єра

Освіта є безумовною запорукою розвитку. Але якщо ваш навчальний план не включає теми, якими ви зацікавились, або у вас раптово виникло бажання розвинути свій потенціал в інших галузях, то онлайн-курси – це саме те, що потрібно,  аби поринути у нові знання. Чимало таких позицій пропонує український громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів  Prometheus.

1. CASE STUDY: як вирішувати складні завдання в бізнесі та в житті

Щодня розв’язувати якісь питання і ухвалювати рішення – це сьогодення будь-якого працівника  XXI століття. Тому важливо, щоб за рішеннями стояла не випадковість, а конкретні алгоритми. Саме тому в Гарварді вигадали метод case study – навчання на реальних ситуаціях, з якими стикаються організації. Тепер такий підхід застосовують провідні бізнес-школи та університети світу під час навчання студентів.

На курсі «CASE STUDY» ви отримаєте 4 години відеолекцій, зможете пройти тестування, а також розробити рішення для реального кейсу. Курс допоможе навчитись аналізувати та структурувати кейс, генерувати нові ідеї, шукати та критично оцінювати інформацію, презентувати свої ідеї тощо.

Для кого цей курс?

Студенти та випускники, викладачі університетів, фахівці, менеджери та підприємці, усі охочі.

Курс підійде як для новачків, так і для тих, хто вже має невеликий стартовий досвід у вебпрограмуванні.

Курс «CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript» – це продовження курсу «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету, який вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі та доступний на платформі Prometheus в перекладі українською.

Курс допоможе перейти на новий щабель та навчитись працювати над створенням програм та застосунків для веб. Він побудований як лекторій Гарвардського університету. Ви матимете доступ до відеолекцій, записаних прямо в аудиторії, до конспектів, презентацій та завдань.

Тривалість навчання – 9 тижнів. Трохи більше про курс та посилання для реєстрації шукайте тут.

1. Дезінформація: види, інструменти та способи захисту

Дезінформація стала все більш розповсюдженим явищем нашого інформаційного простору. Вона перетворилася на зброю цілих країн, що використовують її для збереження власних режимів і впливу на інші держави. Інформаційний вплив є дуже потужним і може впливати на погляди людей, змінюючи їхню картину світу.

Як можна розпізнавати дезінформацію та чи можливо сьогодні захистити себе від неї? Про це дізнавайтесь на курсі «Дезінформація: види, інструменти та способи захисту».

Ви дізнаєтесь про пропаганду, фейки, зрозумієте навіщо їх використовують та підвищите свою стійкість до шкідливого інформаційного впливу.

Курс складається з 4 годин відеолекцій.

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Реєстрація.

1. Думай інакше: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий свій прихований потенціал

Цей курс допоможе вам покращити кар’єру та життя в сучасних швидкоплинних умовах.

На заняттях ви дізнаєтесь:

• як взяти максимум від навчання онлайн та масових відкритих онлайн-курсів;
  • як шукати наставників та працювати з ними;
  • які секрети допоможуть уникнути руйнуванню вашої кар’єрі та катастрофічних подій у житті.

Автори курсу – Барбара Оклі та Терренс Седжновскі.

Складні наукові тлумачення у курсі перетворені на практичні поради про те, як ефективно вчитися та змінюватись навіть у зрілому віці. У курсі йдеться про те, як розвиватись, спираючись на вже наявні знання, та як опановувати знання цілковито нових галузей. Також разом з цим курсом радять пройти ще один – «Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів».

Курс розрахований на 4 тижні і підійде для всіх, хто хоче опанувати практичні навички навчання та повністю змінити своє життя й кар’єру.

Більше про курс та реєстрація за посиланням.