Безкоштовне пробне ЗНО для старшокурсників від освітньої компанії ЯвКурсі


Міжнародна освітня компанія ЯвКурсі — представник Міжнародної організації зі стандартизованих екзаменів і кар’єрного коучингу IUECB та організатор Всеукраїнського форуму батьків старшокласників вирішила надати можливість старшокласникам безкоштовно пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання онлайн. Тестування відбуватиметься у квітні.

Дати проведення тестування:

  • 5 квітня – українська мова та література;
  • 12 квітня – історія України та математика;
  • 26 квітня – англійська мова, біологія, фізика.

Раніше така послуга була доступна лише абітурієнтам та була платна.

Чому компанія ЯвКурсі виступила з такою ініціативою, коментує керівник інноваційного освітнього центру ЯвКурсі, Володимир Володін: «Через карантин підготовка до вступу для багатьох сімей ускладнилася: закрилися курси підготовки, оплачене Пробне ЗНО переноситься на невизначений термін, готуватися самостійно вдома складно. Ми не змогли залишатися осторонь цієї проблеми. Від підготовки до вступу залежить успішне майбутнє молоді нашої країни! Тому ми вирішили надати можливість пройти наше Пробне ЗНО онлайн усім старшокласникам. Ініціатива повністю соціальна, всі витрати, пов’язані із розширенням технічної бази, підготовкою і проведенням заходу, ми разом із партнерами беремо на себе».

Тож не гайте час та реєструйтесь на сайті освітня компанія ЯвКурсі для проходження пробного ЗНО онлайн.

Для участі в пробному ЗНО треба зареєструватись за посиланням.

Джерело.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …