Безкоштовне пробне ЗНО для старшокурсників від освітньої компанії ЯвКурсі


Міжнародна освітня компанія ЯвКурсі — представник Міжнародної організації зі стандартизованих екзаменів і кар’єрного коучингу IUECB та організатор Всеукраїнського форуму батьків старшокласників вирішила надати можливість старшокласникам безкоштовно пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання онлайн. Тестування відбуватиметься у квітні.

Дати проведення тестування:

  • 5 квітня – українська мова та література;
  • 12 квітня – історія України та математика;
  • 26 квітня – англійська мова, біологія, фізика.

Раніше така послуга була доступна лише абітурієнтам та була платна.

Чому компанія ЯвКурсі виступила з такою ініціативою, коментує керівник інноваційного освітнього центру ЯвКурсі, Володимир Володін: «Через карантин підготовка до вступу для багатьох сімей ускладнилася: закрилися курси підготовки, оплачене Пробне ЗНО переноситься на невизначений термін, готуватися самостійно вдома складно. Ми не змогли залишатися осторонь цієї проблеми. Від підготовки до вступу залежить успішне майбутнє молоді нашої країни! Тому ми вирішили надати можливість пройти наше Пробне ЗНО онлайн усім старшокласникам. Ініціатива повністю соціальна, всі витрати, пов’язані із розширенням технічної бази, підготовкою і проведенням заходу, ми разом із партнерами беремо на себе».

Тож не гайте час та реєструйтесь на сайті освітня компанія ЯвКурсі для проходження пробного ЗНО онлайн.

Для участі в пробному ЗНО треба зареєструватись за посиланням.

Джерело.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …