Безбар’єрність у сьогоденні: у медичному інституті ЧНУ провели зустріч

Відповідно до розпорядження про проведення інформаційної кампанії «Україна без бар’єрів», у перший весняний день, 1 березня 2023 року викладачі та студенти академічних груп спеціальностей «Фармація» і «Психологія» медичного інституту провели зустріч  на тему «Безбар’єрність у сьогоденні».

Під неї було розкрито поняття безбар’єрності, розглянуто основні напрямки усунення бар’єрів. На конференції було обговорено питання фізичної, суспільної та громадянської безбар’єрності. Було наголошено на тому, що в ЧНУ імені Петра Могили підтримуються принципи безбар’єрності і перелічили ряд заходів, вжитих в університеті для створення сприятливих умов для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

«Безбар’єрність має стати нормою в Україні» – саме такого висновку дійшла студентська молодь. По закінченню обговорення студенти взяли участь у інтерактивному опитуванні, де показали гарний результат.

Спробувати визначити рівень безбар’єрності можна за посиланням.