Беріть участь в опитуванні “Моя група і я”

Шановні студенти!

З метою вивчення особливостей взаємодії студентів академічних груп 2 і 3 курсу денної форми навчання Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню проводиться експрес-опитування. Воно має анонімний характер.

Анкета “Моя група і я” доступна за посиланням.

Отримані дані будуть використані тільки в узагальненому вигляді для покращення діяльності структурних підрозділів університету.

Просимо Вас надати щирі відповіді на питання та просимо поширити посилання серед студентів академічних груп для максимального залучення респондентів.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).