Беріть участь в онлайн-курсі «Навчаймось вчитись!»

Український переклад найпопулярнішого у світі онлайн-курсу «Навчаймось вчитись!» — це можливість одержати доступ до навчальних методів від провідних експертів у математиці, літературі, природничих науках, музиці та спорті.

Якщо ви вже експерт у своїй сфері, цей курс дозволить зазирнути до глибин навчального процесу та надасть нові навички для успішного навчання. Якщо ви школяр чи студент, то довідаєтесь про способи успішного складання екзаменів та одержите поради для якнайкращого використання вашого часу під час виконання домашніх завдань та розв’язування задач.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ: 4 тижні

Курс повністю безкоштовний. Все, що вам знадобиться – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій. Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення.

Детальніше про структуру курсу та його авторів за посиланням