Беріть участь в акції «Бібліотеки повні людей»

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, Український інститут книги та Українська бібліотечна асоціація запрошують усіх провести день у бібліотеці та розповісти про це у соціальних мережах! Приєднуйтеся до акції «Бібліотеки повні людей»!

Наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили теж запрошує приєднатись до заходу!

Діліться приватними історіями, розповідайте про цікавих бібліотекарів та улюблені бібліотеки, викладайте фотографії та не забувайте про хештег #деньубібліотеці. Якщо Ви постійний відвідувач – привітайте інших відвідувачів та бібліотекарів зі святом! Якщо Ви вчитель або викладач, то проведіть урок/пару у бібліотеці або сходіть на екскурсію в найближчу публічну. Влаштуйте собі day out of office у бібліотеці – знайдіть найближчу до офісу бібліотеку, переконайтесь, що там є WiFi.

Ставте хештег #деньубібліотеці, діліться вашими світлинами, позначайте Український інститут книги у постах, коментарях і story в Facebook (UkrainianBookInstitute, Українська бібліотечна асоціація) та Instagram (@bookinstitute.ua).