Беріть участь у відеочеленджі для студентів ЧНУ імені Петра Могили з нагоди 25-річчя університету та вигравай Party box!


До 25-річчя університету  культурно-мистецький центр  запускає відеочелендж серед студентів ЧНУ імені Петра Могили.

Умови:

  • зняти відео на 5-20 секунд на якому ви “повністю у навчанні”, вам передають студентський квиток и ви починаєте святкувати, веселитись тощо та передаєте студентський далі!
  • надіслати відео потрібно до 15-го січня до 13:00.

За краще відео приз – Party box від нашого центру!

Відео надсилати у телеграм  +38 063 17 04 224 (@an_brusnikina) або інстаграм.

Успіхів!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …