Беріть участь у новому конкурсі стартап-проєктів «чистих» технологій! (до 10 серпня)

Миколаївська Могилянка увійшла в п’ятірку університетів України, на базі яких створено пілотні клінтех-акселерати за підтримки The Global Cleantech Innovation Programme for SMEs in Ukraine UNIDO (Глобальна інноваційна програма екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України).

Це Проєкт Програми ООН з Промислового Розвитку (ЮНІДО) та Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ), що спрямований на підтримку інноваційного розвитку України та акселерацію бізнес-ідей, покликаних надати імпульс для розвитку української економіки.

На базі ЧНУ імені Петра Могили було створено Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Миколаївській області. Могилянка має ряд сучасних технологій, є осередком для творчості студентів та реалізації нових ідей, технологій та спартапів як студентів, так і викладачів.

Метою Регіонального акселератора є підтримка стартап-проєктів, які спрямовані на запровадження «чистих» технологій. Тобто університет допоможе у розвитку ідей щодо будь-яких процесів, продуктів, а також послуг, що знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та результатом яких є скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

Перший конкурс стартап-проєктів розпочався 1 липня і триватиме до 10 серпня.

Хто може взяти участь? Студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства (із терміном реєстрації не більше 3 років), організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Контакти:

Координатор проєкту – к.т.н. Анна Алексєєва
Асистент проєкту – Діана Крисінська
Пошта: reg.gcip.mykolayiv@gmail.com

Більше про проєкт можна дізнатись за посиланням.