Беріть участь у молодіжному обміні в Польщі!

Для участі в молодіжному обміні «We are one family – Polish-Ukrainian dialogue» необхідно 8 учасників!

Темою проекту є міжкультурний діалог, а метою є покращення навичок і просування результатів здобутих на проекті в Україні.

Де? Поронін, Польща.
Коли? 23 вересня – 2 жовтня.

Фінансування:

• проект фінансується за рахунок програми Polish-Ukrainian Council of Youth Exchange, яка покриває:
  • 100% витрат на харчування та проживання;
  • 100% проїзду до місця проведення і назад (якщо витрати не перевищують ліміт).

Вимоги:

• молодь віком 18 -35 років;
  • з наявністю закордонного паспорту ( віза або біометрія);
  • з гарним знанням англійської мови;
  • обов’язкова цікавість до тематики проекту;
  • бажання просувати отримані навики і результати проекту в Україні;
  • бути молодіжним активістом чи молодим лідером.

Важливо: навіть, якщо ви не підходите під перераховані критерії, варто спробувати подати заявку, адже для організаторів найважливішими є мотивація та бажання учасників.

Заявку потрібно надіслати на mariana.kulynych@gmail.com
у темі листа вказавши «We are one family – Polish-Ukrainian dialogue».

Дедлайн: 1 вересня.

Деталі.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!