Беріть участь у конкурсі «Кращий студент України»!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студреспубліка» запрошує студентів взяти участь у конкурсі «Кращий студент України», який проходить за підтримки  Міністерства освіти і науки України.

Ви можете проявити свої знання й таланти, взявши участь у 10 номінаціях:

• Кращий студент України (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик України;
  • Кращий студент-громадський діяч України;
  • Кращий студент-дизайнер України;
  • Кращий студент-медійник України;
  • Кращий студент-науковець України;
  • Кращий студент-підприємець України;
  • Кращий студент-програміст України;
  • Кращий студент-профспілковий активіст України;
  • Кращий студент-спортсмен України.

«Кращий студент України» – це  всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Змінювати, інноватувати світ і водночас розвивати саме свою країну – саме в цих питаннях, на думку організації, допомагає якісна  вища освіта.

Для того, аби взяти участь у конкурсі потрібно пройти просту онлайн-реєстрацію. Далі відбудеться відбір на трьох етапах: вишівському, регіональному і, врешті-решт, у суперфіналі, який відбудеться за участі переможців та переможниць регіональних змагань зі всієї країни.

Більш детально про номінації та сам конкурс можна дізнатися на офіційному сайті Студентської республіки. Кінцевий термін реєстрації залежить від проведення регіонального етапу. Загалом, заявку можна подати до 17 листопада.

Також зверніть увагу на спільний конкурс Студреспубліки і БІОКОН у рамках літнього циклу ХХІІІ Студреспубліки-2021 і конкурсу «Кращий студент України», який передбачає створення рекламного іміджу для Сонцезахисної серії бренду БІОКОН. Автори кращих малюнків і відео отримають цінні призи — по сертифікату на техніку на 10 тисяч гривень.