Беріть участь у BIG Hackathon!

Blockchain Impact for Good Hackathon збере команди розробників для пошуку технологічних рішень найбільш актуальних проблем дітей та молоді. Команди-учасники змагатимуться у розробці продукту на базі блокчейн-технології, спрямованого на допомогу у побудові більш інклюзивного, безпечного та дружнього до дітей та молоді середовища у містах і громадах України.

Які ідеї шукають?

• механізми об’єднання Інтернету речей та комунальних закладів охорони здоров’я у моніторингу стану здоров’я молоді;
  • рішення у сфері освіти, зокрема у контролі оцінювання успішності дітей та молоді в школах;
  • сервіси у сфері охорони навколишнього середовища
  • інструменти у сфері надання соціальних послуг, їх інформативної доступності, формування пакету суспільних послуг дітей та молоді;
  • механізми залучення молоді до участі в роботі місцевого самоврядування.

Що пропонується?

• два дні насиченої роботи, кодінгу та навчальної програми на базі блокчейну Bloqly
  • великий нетворк наставників та менторів, навчання та консультації.

Де? Львів.

Коли? 14-15 вересня

Призи:

• організатори покривають витрати на проїзд та проживання;
  • найкращі ідеї можуть бути підтримані UNICEF Office of Innovation;
  • головний приз – $3 000;
  • команди, які посядуть друге та третє місце, отримають $2 000 та $1 000 відповідно.

Вимоги:

• головна умова – доречне використання блокчейну в запропонованому продукті;
  • до участі в хакатоні запрошуються команди з 3-5 осіб;
  • не менше 3-х учасників у команді мають бути кодерами, також членами команди можуть бути дизайнер та менеджер.

Подати заявку.

Дедлайн: 1 вересня.