Бери участь у конкурсі від IDMedia: Головний приз – 10 000 грн

Рекламна агенція IDMedia спільно із Scholarship оголошують початок гранту для студентів ЗВО України.

Що потрібно зробити?  Написати статтю на маркетингову тематику. Учасниками можуть стати студенти ЗВО України як денної, так і заочної форми навчання.

Переможці конкурсу отримають грошові призи:

1 місце – 10 000 грн;

2 місце – 4 000 грн;

3 місце – 2 000 грн.

Прийом конкурсних робіт триватиме до 31 грудня 2021 року. Визначення переможців відбудеться 31 січня, а оголошення результатів – 1 лютого.

Як взяти участь?

Потрібно написати статтю на одну з тем:

1. Основні цілі і завдання зовнішньої реклами. Ретроспективи і перспективи розвитку зовнішньої реклами.
  2. Зовнішня реклама: огляд основних форматів, розрахунок показників ефективності і чому формат 3х6 найпопулярніший розмір в Україні.
  3. Значущість і місце зовнішньої реклами у цифровому світі. Зовнішня реклама як засіб формування іміджу компанії. Як буде виглядати зовнішня реклама через 10 … 20 … 30 років?
  4. Закон України «Про рекламу». Що повинен знати рекламодавець, щоб його реклама відповідала законодавству.
  5. Маркетингові стратегії у зовнішній рекламі. Хитрощі маркетологів: огляд і аналіз основних.

Стаття повинна бути унікальною, для цього можна використати онлайн-додатки з перевірки текстів на плагіат, наприклад, advego. Стаття повинна мати чітку і зрозумілу структуру і складатися з 10000-30000 символів (без врахування пробілів) та містити перевірені факти. Мова – українська або російська.

Коли стаття буде готова – надсилай її на пошту grant@idmedia.com.ua у форматі MS Word, вказавши в темі листа «Учасник гранту». У імейлі треба написати кілька коротких речень про себе і мотивацію в обранні саме такої теми для статті. Зверніть увагу, що право на подальше використання статей залишається за організатором.