Бери участь у конкурсі інноваційних студентських проєктів у галузі інформаційних технологій Startup BSNU 2020

Конкурс Startup BSNU 2020 – це конкурс інноваційних студентських проєктів у галузі інформаційних технологій.

Що тобі треба?

• Ідея, команда та наснага.

Що ти отримаєш?

• Перспективи працевлаштування.

Кожен з учасників матиме змогу познайомитися з представниками кращих IT-компаній Миколаєва та зарекомендувати себе, команду, проєкт роботодавцям.

• Досвід.

Те, чого не може бути забагато! Нові знання, емоції та знайомства обов`язково знадобляться в майбутньому.

• Матеріальна підтримка проєкту.

Цього року аж 3 команди-переможці отримають грошову винагороду на розвиток свого проєкту.

• Перевірена команда.

Окрім ідеї та бажання необхідно мати гарну команду, з якою легко та приємно працювати. Конкурс Startup BSNU 2020 – гарна змога знайти талановитих, розумних та креативних людей.

Кінець реєстрації:

7 вересня 2020 року о 12:00

Зацікавило? Зареєструватися та знайти детальну інформацію можна на сайті  https://startup.chmnu.edu.ua

Будь-які питання можна ставити Стефанії Бондаренко

Telegram: @gg_days