Березнева профорієнтаційна робота викладачів ЧНУ імені Петра Могили

4 березня викладачі Могилянки відвідали школи м. Вознесенська. Такі зустрічі із потенційними студентами відбуваються щороку у рамках профорієнтаційної роботи.

Школярів ознайомили з особливостями вступної кампанії 2020, навчально-виховним процесом у ЧНУ імені Петра Могили, пріоритетами вступу на відповідні спеціальності, профільними літніми школами на базі університету. Викладачі нашого університету не тільки розповідали, але й слухали школярів, відповідали на запитання, а також відвідали екскурсії навчальними закладами Вознесенська.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).