Бердник Віталій Іванович


Старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

У 1974 році закінчив факультет фізичного виховання Миколаївського педагогічного інституту (нині Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського ).

З 1970 року працював в Миколаєві тренером ДЮСШ-1, а з 1990 року обіймав посаду директора ДЮСШ олімпійського резерву з акробатики.

За свою тренерську кар’єру підготував понад 50 майстрів спорту СРСР та України. Виховав чемпіонів і призерів світу та Європи, переможців Всесвітніх ігор 2005 року.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

1970 р. – присвоєно спортивне звання «Майстер  спорту СРСР».

1977 р. – нагороджений знаком «Відмінник народної освіти «УРСР». Неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства освіти УРСР, спорткомітетов УРСР і СРСР, його визнавали найкращим тренером України та області.

1980 – присвоєно спортивне звання «Заслужений тренер України».

1995 – присвоєно спортивне звання «Суддя міжнародної категорії».

2005 – присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …