Белінська Світлана Михайлівна


кандидат економічних наук,
доцент кафедри обліку і аудиту, заступник завідувача кафедри обліку і аудиту
факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили

Белінська

Стаж педагогічної діяльності Світлани Михайлівни становить 10 років. Практичний досвід роботи головним бухгалтером становить понад 18 років.

Викладає навчальні дисципліни: «Фінансовий облік 1», «Облік і звітність в оподаткування суб’єктів господарювання», «Облік та оподаткування зовнішньоекономічної діяльності», «Аналіз звітності і консалтинг», Тренінг-курс «Бюджетування податків і зборів».

Захист дисертації

2010 р. – захист кандидатської дисертації за спеціальністю 08.00.06 – «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» на тему: «Організаційно-економічний механізм формування ринку землі сільськогосподарського призначення».

Звання

2015 р. – отримала вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту.

Коло наукових інтересів: проблеми обліку в сфері земельних відносин, організація бухгалтерського обліку, фінансове та податкове планування.

Має більше 30 наукових праць та навчально-методичні посібники за фаховим спрямуванням.

 

Контакти:

Профіль у Google Академії

Електронна адреса: sm.belinska2405@gmail.com

Телефон: (0512) 76-55-63

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …