Балінтовська група на тему «Техніки релаксації та самопідтримки»

Запрошуємо кураторів взяти участь  Балінтовській групі на тему «Техніки релаксації та самопідтримки», який відбудеться 30 жовтня о 15.30 (ауд. 4-107).

Метою проведення Балінтовських груп є профілактика і відпрацювання проблем, емоцій, що виникають у результаті професійної діяльності, можливість обговорення своїх власних проблем і найважливіше – попередження «синдрому згорання».

Завдання, що поставлені перед учасниками й розв’язуються під час роботи Балінтовської групи:

• підвищеннякомпетентності в професійному педагогічному та міжособистісному спілкуванні;
  • усвідомлення особистісних «сліпих плям», що блокують професійні стосунки із партнерами;
  • розширення уявлень про психолого-педагогічні основи процесу спілкування, грамотне розв’язання конфліктів;
  • психопрофілактика учасників групи, заснована
    на можливості осмислення «невдалих» випадків з практики у ситуації колегіальної підтримки.

Ведуча групи – психолог Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили Лада Захарова.

Охочим необхідно зареєструватись за вказаним нижче гугл-посиланням

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики