БАГІНСЬКИЙ ДАНИЛО СЕРГІЙОВИЧ


аспірант, в.о. викладача кафедри конституційного та

адміністративного права і процесу юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

 

 

Освіта та професійний шлях

У 2015 році закінчив навчання на юридичному факультеті Миколаївського коледжу бізнесу і права, здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «молодшого спеціаліста з права».

У 2017 році закінчив навчання на юридичному факультеті ЧНУ імені Петра Могили та здобув освітній ступінь «бакалавра» за напрямом підготовки «Правознавство».

З вересня 2018 року навчається на другому (магістерському) рівні вищої освіти в Інституті державного управління ЧНУ імені Петра Могили за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

У лютому 2019 року закінчив навчання на юридичному факультеті ЧНУ імені Петра Могили, де отримав повну вищу юридичну освіту та здобув освітній ступінь «магістра» за спеціальністю «Право».

Працював в апараті Миколаївського окружного адміністративного суду.

У 2019 році вступив до аспірантури Чорноморського національного університету імені Петра Могили та став в.о. викладача кафедри конституційного та адміністративного права і процесу. Публікує наукові праці, приймає участь у конференціях.

Наукові інтереси: забезпечення дотримання прав людини у кримінальному процесі.

 

Контакти:

Телефон: (0512) 55-05-54

 

 

 

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …