Бабін Олег Дмитрович


Асистент кафедри терапевтичних та хірургічних дисциплін
Медичного інститут ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 1983-1989 рр. Бабін Олег Дмитрович навчався у Запорізькому державному медичному університеті за спеціальністю «Педіатрія» (диплом КВ № 670997 від 22.06.1989 року).

З 1989р. по 1990 р. проходив навчання в інтернатурі на базі Одеського медичного університету на кафедрі педіатрії.

З 1990 р. зарахований на посаду лікаря-ординатора за спеціальністю дитяча гематологія обласної дитячої лікарні м. Миколаєва.

З 1998 року зарахований на посаду завідуючого  онкогематологічного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні.

З 2009 року по даний час займає посаду заступника головного лікаря з медичної роботи Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні. Неодноразово проходив курси тематичного удосконалення. Має вищу категорію з дитячої гематології з 2008 року.

З 2013 року має  вищу категорію з організації управлінням охорони здоров’я.

 

Коло наукових інтересів: є розробником методичних рекомендації щодо клініки, діагностики та лікування  залізодефіцитних анемій, геморагічних васкулітів та імунних тромбоцитофілій; розробник локальних протоколів до 48 клінічних нозологій Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …