Бабін Олег Дмитрович


Асистент кафедри пропедевтичний та медико-профілактичних дисциплін
Медичного інститут ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 1983-1989 рр. Бабін Олег Дмитрович навчався у Запорізькому державному медичному університеті за спеціальністю «Педіатрія» (диплом КВ № 670997 від 22.06.1989 року).

З 1989р. по 1990 р. проходив навчання в інтернатурі на базі Одеського медичного університету на кафедрі педіатрії.

З 1990 р. зарахований на посаду лікаря-ординатора за спеціальністю дитяча гематологія обласної дитячої лікарні м. Миколаєва.

З 1998 року зарахований на посаду завідуючого  онкогематологічного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні.

З 2009 року по даний час займає посаду заступника головного лікаря з медичної роботи Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні. Неодноразово проходив курси тематичного удосконалення. Має вищу категорію з дитячої гематології з 2008 року.

З 2013 року має  вищу категорію з організації управлінням охорони здоров’я.

 

Коло наукових інтересів: є розробником методичних рекомендації щодо клініки, діагностики та лікування  залізодефіцитних анемій, геморагічних васкулітів та імунних тромбоцитофілій; розробник локальних протоколів до 48 клінічних нозологій Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.