Бабін Олег Дмитрович


Асистент кафедри пропедевтичний та медико-профілактичних дисциплін
Медичного інститут ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

У 1983-1989 рр. Бабін Олег Дмитрович навчався у Запорізькому державному медичному університеті за спеціальністю «Педіатрія» (диплом КВ № 670997 від 22.06.1989 року).

З 1989р. по 1990 р. проходив навчання в інтернатурі на базі Одеського медичного університету на кафедрі педіатрії.

З 1990 р. зарахований на посаду лікаря-ординатора за спеціальністю дитяча гематологія обласної дитячої лікарні м. Миколаєва.

З 1998 року зарахований на посаду завідуючого  онкогематологічного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні.

З 2009 року по даний час займає посаду заступника головного лікаря з медичної роботи Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні. Неодноразово проходив курси тематичного удосконалення. Має вищу категорію з дитячої гематології з 2008 року.

З 2013 року має  вищу категорію з організації управлінням охорони здоров’я.

 

Коло наукових інтересів: є розробником методичних рекомендації щодо клініки, діагностики та лікування  залізодефіцитних анемій, геморагічних васкулітів та імунних тромбоцитофілій; розробник локальних протоколів до 48 клінічних нозологій Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.