Аташе Посольства Франції у Могилянці

28 березня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето.

Офіціну зустріч провели за участі ректора університету Леоніда Клименка, проректора з наукової роботи Володимира Беглиці, провідного фахівця міжнародного відділу Галини Бойченко.

У зустрічі також взяли участь директор Інституту філології Олександр Пронкевич, викладачі французької мови кафедри романо-германської філології Тамара Ползікова, Василь В’єнцко, Тетяна Каїрова.

Представник Посольства Франції Фабріс Пето відвідав Миколаїв із подвійною метою: дізнатися про ситуацію вивчення французької мови у Миколаївській області та обговорити плани для підняття престижу французької мови в Україні.

На зустрічі обговорили можливі шляхи подальшої співпраці та налагодження контактів між університетами Франції та ЧНУ ім. Петра Могили. Ефективна співпраця може відбуватися шляхом обміну досвідом у сфері методики викладання французької мови, адже викладач як носій французької мови – це більший досвід і можливості для вивчення іноземної мови.

Сподіваємося на плідну співпрацю з французькими університетами.

IMG_3058 IMG_3068 IMG_3072 IMG_3075

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики