Аташе Посольства Франції у Могилянці

28 березня до ЧНУ ім. Петра Могили завітав Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето.

Офіціну зустріч провели за участі ректора університету Леоніда Клименка, проректора з наукової роботи Володимира Беглиці, провідного фахівця міжнародного відділу Галини Бойченко.

У зустрічі також взяли участь директор Інституту філології Олександр Пронкевич, викладачі французької мови кафедри романо-германської філології Тамара Ползікова, Василь В’єнцко, Тетяна Каїрова.

Представник Посольства Франції Фабріс Пето відвідав Миколаїв із подвійною метою: дізнатися про ситуацію вивчення французької мови у Миколаївській області та обговорити плани для підняття престижу французької мови в Україні.

На зустрічі обговорили можливі шляхи подальшої співпраці та налагодження контактів між університетами Франції та ЧНУ ім. Петра Могили. Ефективна співпраця може відбуватися шляхом обміну досвідом у сфері методики викладання французької мови, адже викладач як носій французької мови – це більший досвід і можливості для вивчення іноземної мови.

Сподіваємося на плідну співпрацю з французькими університетами.

IMG_3058 IMG_3068 IMG_3072 IMG_3075

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили