Аспірантка Анастасія Фісун узяла участь у Міжнародній літній школі в Польщі

Аспірантка спеціальності 032 «Історія та археологія» Чорноморського національного університету імені Петра Могили Анастасія Фісун узяла участь у Міжнародній літній школі в Польщі.

Літня школа з історії «Difficult neighborhood: Poles and Ukrainians in the 20th century» тривала з 21 по 27 травня 2023 року. Організатор школи – Університет імені Адама Міцкевича в Познані. Місцем проведення став палац в Дембіні.

Організатори презентували учасникам історію розвитку та досягнення Познанського університету, поділилися досвідом співпраці у консорціумах з європейськими університетами й участі в різних міжнародних проєктах.

Протягом літньої школи «Difficult neighborhood: Poles and Ukrainians in the 20th century» учасники прослухали курс лекцій від польських професорів Університету імені Адама Міцкевича. Серед запрошених лекторів були такі відомі професори, як Станіслав Янковяк, Марек Міколайчик, Марек Фігура, Агнешка Савіч, Пьотр Окулевич та доктори Костянтин Мазур, Магдалена Лахович.

Окрім лекцій, учасники відвідали екскурсію Університетом імені Адама Міцкевича у Познані та мали нагоду подивитися на визначні пам’ятки міста.

Щиро дякуємо організаторам за чудову можливість для нашої аспірантки.